ANA SAYFAKİTAPLARIM


  OPERASYON BİZİ BİRLEŞTİRDİ


   OPERASYON BİZİ BİRLEŞTİRDİ

  16/10/2019/Çrşmb/Milligazete

  Kıbrıs barış harekatı öncesinde Üniversitelerde birbirleriyle çarpışan ve canına kıymada elini tetiğe basarken tereddüt etmeyen delikanlılar, Kıbrıs Barış harekatı başlayınca Askerlik Şubelerinin önünde birlikte sıraya girerek savaşa katılmak için yazılmaya başladıkları fotoğraflarla haber olmuştu.

  Biz, nasıl bir millet olduk böyle..

  Düşmana karşı birleşiyoruz, baş başa kaldığımızda kavga ediyoruz.

  Amerika, envanterinden çıkardığı çakar almaz silahlarını atacak küllük bulamadığından attığı yerde çevre kirliliği meydana getireceğinden, 20 bin tırla sınırımıza yığdığından beri sınır düşmanımız oldu.

  Kendi üslerindeki, gemi ve uçaklarındaki modern silahlar olduğu halde, Amerika bayrağı altında, çakar almaz silahlarla devlet kuracağına kandırılan insanların elindekiler çöpe atılacak silahlar olduğunu anlamış olmalılar.

  Bu operasyon, muhalif-muvafık bütün siyasilerimizi birleştirdiği gibi, kandırılarak Amerika’nın çıkarları için can vermeye çalışanlar arasında da aklı başına gelenler olabilir.

  “Bize, garanti evren, 20 bin tır silah veren, karnımızı doyuran, askerleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Amerika, zoru görünce kendi askerlerini geriye, bizi ileriye sürüverdi” diyerek silahını Amerika’ya çevirebilir.

  Bu konuda da çalışma yapılmalıdır.

  YPG ve PKK arasında gerçeği gören, yaptıkları işin kendilerine fayda sağlamadığını, Amerika’nın PKK ya devlet vadettiği halde 40 yıldır dağdan inemediklerini, çocuklarının da hala dağda doğup dağda büyüdüğünü görenlerin sayısı çok fazla olduğunu görüp aklı başına gelenlerle irtibat kurup silahlarını, kendilerine silah veren ve operasyon başlayınca kaçanlara yöneltmesini sağlamalı.

  Maraşlı Abdal Halil ağanın Kurtuluş Savaşında Maraşa girmeye başlayan Fransız generali karşılama merasiminde Davul çalması istendiğinde kabul etmediği, davul dolusu altın teklif edilmesi üzerine yine kabul etmediği ve tarihe geçen “İşin içine din girdi. Yapamam” dediği hepimiz tarafından bilinir.

  Amerika’nın Irak’ı işgal edip bir buçuk milyon Müslümanı öldürdükten sonra yorulan askerlerine moral olsun diye Türkiye’den dansöz isterler.

  Haber şöyle: "Doların yeşili bu sefer sökmedi. Uluslar arası şöhret oryantal Tanyeli, Irak'taki Amerikan askerlerinin yeni yıla kendisiyle girme isteğini 50 bin dolardan olma pahasına gözünü kırpmadan geri çevirdi;

  Dansöz bu teklifi, “İnsanlar kan ağlarken, Amerikan askerlerinin önünde dans etmem mümkün değil. Orada kendi Müslüman kardeşlerimiz, ağır eziyet altındayken ben, şahsi olarak böyle bir şey yapmam mümkün değil. Yani kendime olan saygımı yitiririm, o yüzden gitmedim." Diyor. Link:

  https://mahmutsait.tr.gg/Yahudi-T.ue.rkler%2C-D.oe.nmeler-ve-Sabatayc%26%23305%3Blar.htm

  Ülkemizde yaşayan Müslümanlarımızın bir kısmının üzerinden elbisesini almışlar,

  Midesine uyuşturucunun her çeşidini koymuşlar,

  Haramın her çeşidini kanunlarla dayatmışlar ve başarmışlar

  Ama gönüllerindeki imana el atamamışlar.

  Çünkü “Gönül ferman dinlemez”