ANA SAYFAKİTAPLARIM


  03.09.2013


  NEDEN BUSH OĞLU BUSH?

  Dünkü yazımın başlığı “İPİN UCU BUSH’TUN ELİNDE” idi.

  Tanıdıklarımdan biri, “Hocam, Amerika Cumhurbaşkanı değişti, Obama oldu ama sen hala “Bush” demeye devam ediyorsun, neden?” dedi.

  Bush oğlu Bush, Hitlerden sonra bu çağın en kanlı, kinli adamıdır da ondan

  Bush oğlu Bush, Amerika’ya göç eden hırsızların, soyguncuların, katillerin, tecavüzcülerin hepsinin toplamıdır da ondan.

  Bush oğlu Bush, İki milyon Müslümanın katilidir.

  Sağlığında hesap sorulamazsa Hitler gibi ilerde hakkında dava açılıp çürümüş ve kokmuş cesedinin gıyabında cezası verilecek adamdır da ondan.

  Tarihte gelip geçmiş zalimlerin varisidir.

  Putperest Sasanilerin insan beyniyle beslenen Dahhak’ın devamıdır da ondan.

  Dahhat kafiri kendini beslemek için insanları öldürürken Bush oğlu Bush, arabasının benzini, fabrikasının mazotu, evinin gazı için iki milyon Müslümanı öldürdü.

  Dahhak’ın, Yezid’in, Drakulanın, Kazıklı Voyvodaların, Karın deşen Jakların, Zeus’un meydana getirdiği Kurt Adamın, Korkunç İvan’ın ve tüm Vampirlerin öldürdüğü insan sayısından fazla Müslüman öldürdüğü için Bush oğlu Bush’un adını veriyorum.

  Obama, Amerika’nın iç dünyasının dışa vurumu değildir.

  Obama, Müslüman babadan da ekmek yemiştir.

  Amerikan kültürünün en iyi yetişmiş elemanlarının insanlık anlayışını Ebu Gureyp hapishanesinde gördük.

  Ebu gureyb hapishanesinde Amerikan harp okulundan mezun olmuş subaylarının yaptıkları, fotoğrafını çektikleri, dünyaya servis ettiklerini ben burada yazmaktan utandığım için Rabbime hamdolsun.

  Ebu Gureyb’de yapılanlardan utanmadığı gibi teşhirinden bile gönlü ferahlayan adam, Drakulalara rahmet okutacak adamdır.

  Onların yaptıklarını biz yazmaktan ve konuşmaktan haya ettiğimiz için bize bu duyguyu lütfeden Allaha hamdolsun.

  Bush oğlu Bush’un cinayetlerine, hıyanetlerine yardım eden, destek veren, iki milyon Müslümanın kanına girerken lojistik desteği veren Müslüman kardeşlerimizi de Allah afvetsin.

  Bush oğlu Bush, kesinlikle Hitler gibi, Dahhak gibi, Drakula gibi tarihe geçecektir.

  Bush oğlu Busha yardım ve yataklık yapanlar, ne yapıp edip tevbe etsinler, dille tevbenin yanında bozdukları her şeyi düzelterek tevbe etsinler ve tarihin ak sayfalarına kara bir leke gibi girmesinler.