ANA SAYFAKİTAPLARIM


  11.08.2014


  BİRLİK ADRESİMİZ DİNİMİZ

  Geri adım yok. Hep ileriye doğru yürüyor Müslümanlar.

  Yalnız Türkiye’ de değil dünyanın her tarafında yükselen değerin İslam olduğunu ben söylemiyorum, şimdiki Papa’dan önceki Papa, basın mensuplarının önünde bunu söyledi ve bütün gazeteler haber olarak geçmişti.

  Ümitsizliğe kapılmanın hiç anlamı yok.

  “Ama hocam, öldürülenlerin çoğunluğu Müslüman” diyenler oluyor.

  “Yanlış” diyorum. Bu bilgi yanlış.

  İşgalci Siyonistler, terör estirerek Müslüman Filistinlileri şehit edip evlerini mallarını yağmalamalarına çok üzüldüğümüz için iki bin Filistinlinin şehit edilmesi haklı olarak gözümüz ve gönlümüzde büyüyor.

  Dünyanın her tarafında attığı her adımın değdiği her yerde ot bitmeyen, geçtiği yerlerde kan ve gözyaşı akıtan Amerika’da her sene elli binin üzerinde Amerikalı, Amerikalıyı öldürüyor.

  Google’ye soruverseniz, her yıl otuz binin üzerinde Amerikalı intihar ederken yirmi bine yakın Amerikalı da cinayet işlenerek öldürülüyor.

  Kendi kendine düşman yetiştiren bir ülke durumundan kurtulmanın yolunu görüyor ama din değiştirmek işine gelmediğinden “bu dünyada birbirimizi yeriz, ahirette cehennem gideriz ama Müslüman olmayız” diyen bir ekibin sultasından kurtulma yolunu bulamıyorlar.

  Malcolm X gibi Hıristiyan iken her türlü suçu işlediği halde Müslüman olduktan sonra karınca ezmez hale gelişini gördüler, iyi örnek olur da halkımız Müslüman olur diye CIA ajanları aracılığıyla vaaz verirken an altı kurşunla Malcolm’u öldürdüler.

  Suç işleme konusunda Türkiye, dünya istatistiklerinde en iyi ülkeler arasında.

  Türkiye’deki eğitim de, Amerikan ve Avrupa eğitiminin etkisinde ama halkımızın Müslüman olması hala suç oranlarının azlığına etki etmeye devam ediyor.

  Cumartesi günü bir dükkanda, birimiz alevi olan üç kişi, elde yapılmış buz gibi limonataları içerken dünkü seçimi konuşuyorken, alevi delikanlı “Ben, Ekmeleddin’e vereceğim, sen nereye vereceksin?” dedi.

  “Ben nereye verebilirim?” dedim.

  “Tayyib beye” dedi.

  “Seni sevdim, ben seni yanıltmam” dedim ve ekledim, “Türkiye hep iyiye gidiyor. Bak yaşın genç, kaç defa oy kullandın bilmiyorum ama ilk defa namaz kılan bir siyasiye oy veriyorsundur? Deyince, “Doğru” dedi.

  “Sen Alevisin, Kılıçdaroğlu da Alevi. Kılıçdaroğlu’nun  etkisiyle bir çok CHP li, ilk defa Arapçayı bir çok il Müftüsünden iyi konuşan, Cuma namazını kılan, değerli bir babaya sahip olan insana oy vererek halkımızın buluşma yerinin Cami ve İslam dini olduğunu ortaya koyuyorsunuz.

  -     “Ama biz Tayyip karşıtlığında birleşiyoruz, Ekmeleddin’de değil”

  -     Olsun, demek ki kendiniz gibi düşünen birini 78 milyon arasında bulamamışsınız, dindar birini seçmek zorunda kalmışsınız. Bu da hayra alamettir.” Deyince,

  -     “Bunlar benim aklıma hiç gelmedi ama mantıklı” deyiverdi.

  CHP ile MHP hiç birleşemez kabul edilirken bir yerde birleştiler o da Ekmeleddin beyin Müslümanlığında.

  “Hocam, dönen dolapları bilmiyorsun” diyebilirsiniz.

  Dönen dolaplar da bizim işimize yarıyorsa döndürsünler tüm dolapları da bize yardımcı olsunlar.

  Dilerim Tayyip bey, Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturduktan sonra önemli bir makama da Ekmel beyi getirir de yüzde doksan dokuzu Müslüman olan bu ülkede normalleşme biraz daha hızlanır.

  Halkı Müslüman olan ülkelerin devlet başkanlarının bazısının göbekten, bazısının mideden, bazısının göbek altından, bazısının makamdan batıya bağlılığından kurtulmak için her ülkede yiğitçe Müslüman sesinin ve amel-i Salihlerinin duyulması kendi kendini bile öldüren, öldürmekten başka hiç bir şey bilmeyen batılı ülkeleri telaşlandırmışsa bu hayra alamettir.

  Eskiden “inkar tünelinin ucu görünüyor” diyorduk.

  Şimdilerde İslam’ın izzetiyle izzetlenmek için dünyanın her tarafında kıyama kalkan iyi eğitimli, ne yaptığını ve ne yapacağını iyi bilen Müslümanlar, inkar tünelinden gözlerini gök yüzüne çevirip İslam’ın nurundan bütün insanları aydınlatmak için yürüyorlar.

  Bu yürüyüşe katılınız ve İslam’a aykırı hiç bir şeyi kabul etmeden yolumuza yürümeye devam edelim