ANA SAYFAKİTAPLARIM


  14.03.2014


  NE GÖZ, NE ADALET BEEEEE

  Kalbini ve kalıbını çalıştıran, damarlarındaki kanı hareket ettiren, gözünün yağını veren Allah’a olan imanı çalınan veya zayıflatılan insanlarımız doğru Allah inancı yerine yeni putu koyuyor ve tapınma ihtiyacını böylece yerine getiriyor.

  Havadaki sineğin cinsiyetini görmeye çalışırken ikiz kuleleri yerle bir eden uçakları göremedi.

  Ülkesinin beyni durumundaki pentagon vurulduktan sonra uyanabildi.

  08.03.2014 günü Boeing B777-200 tipi uçak 227 yolcusu 12 mürettebatıyla Malezya Kuala Lumpurdun’dan 152 si Çinli, 38 i Malezyalı 6 sı Endonezyalı, 8 i Avustralyalı 239 yolcusuyla Pekin’ giderken Vietnam üstünde iken kaybolur. Aradan altı gün geçmesine rağmen bulunamamaktadır.

  Malezya, Çin, Vietnam, Amerika olmak üzere 12 ülkeden 39 gemi 42 uçak aramaya katıldığı halde henüz hiç bir görüntüye rastlanamadı.

  Bizi korkutmak için havada gezen sineği, denizde yüzen hamsiyi, karada kaçan karıncayı gördüğünü iman esası olarak ezberletenler meğerse kulağının arkasını değil gözünün önünü göremezmiş.

  O uçak kartal büyülüğünde filan değilmiş.

  İçinde 239 insan taşıyor. Kanat genişliği 64 metre, uzunluğu 73 metre, yüksekliği 18 metre.

  Bizim en yetkili makamlarımızın en mahrem odalarındaki böcekle dinlediğini iddia ederken içinde 239 kişinin uçtuğu kocaman uçağı bulamıyorlar.

  Sahte tanrılarına acizlik damgası vurdurmak istemeyen sağcı ve solcularımız ikiz kuleler yıkıldığında ne akıl almaz teviller bulmuşlardı..

  Şimdi bu konuda da bir kaç teville Amerikan tanrısını öyle bir kurtarma yorumu çıkaracaklar ki tanrılarının bile ağzı açık kalacak.

  NE ADALET BEEE

  Para kapan kaçıyor oraya. Hamileyken gidip orada doğum yapıyorlar.

  “Terk edeceğim bu diyarı, adaletin tam olduğu yere gideceğim” diyenler.

  Kendisi gidemediği için doğan çocuğunun göbeğini gönderenler.

  Bu günlerde Ceyar’ların ülkesindeki adaleti konuşuyorlar.

  1983 yılında mücevher mağazasının sahibi Isadora Rozeman öldürülür.

  Katil de bulunamadığına göre kahraman Amerikan polisi başarısızlığını mağazada çalışan zenci Glenn Ford’la kapatmak için onu katil diyerek savcıya teslim eder. Oda Hakime teslim eder. Hakim de 1988 yılında idam cezası verir.

  Aradan 30 yıl geçince zencinin suçsuz olduğu ortaya çıkar ve otuz sene sonra tahliye edilir.

  Ne adalet beeee. Adam aklanmış abee. Adalet dediğin işte böyle olur.

  Bizdeki adaletsizlerın onlara göre azlığı, onların haksızlık üzerine kurulan zulüm terazilerinin eksik kopyesi olmasındandır.

  Rabbimiz buyurur: “...... İnsanlardan korkmayın Ben­den korkun. Azıcık para karşılığında ayetlerimi satmayın. Kim Allah'ın indirdi­ğiyle hükmetmezse işte onlar kâfirlerin ta kendileri­dir.” (Maide süresi ayet 44)