ANA SAYFAKİTAPLARIM


  23.04.2013


  GAVURA HİZMETÇİ YETİŞTİRME EĞİTİMİNE SON VERLSİN

  Bağdat sokaklarında elinde silahla dolaşan Amerikan askerlerine dikkat ettiniz mi?

  Afganistan’dan haberler verilirken gösterilen Amerikan askerlerine de dikkat ettiniz mi?

  Her tarafta boy gösteren bu askerlerin yarısından fazlası zenci.

  Zenciler, Amerikan nüfusu içinde yüzde altıyı geçmiyorlarmış.

  Askerleri arasında da yüzde altı olması gerekirken yüzde ellisinden fazlası zenci.

  İngiltere, İrlanda, Fransa, İtalya’dan kaçıp gelen kanun kaçaklarının torunlarından mavi gözlü, sarı saçlılar yüzde doksan dördü meydana getirdikleri halde, sermayenin yüzde doksan dokuzunu ellerinde tuttukları halde savaş meydanlarında aynı oranda görülmüyorlar.

  06 Mayıs 1968 tarihinde Ankara Hukuk Fakültesi Bankacılık Enstitüsünde konferans veren Amerikalı Kamu Hakları (Civil Rights) Kampanyası önderlerinden Hâkim R. P. Alexander, “Gerçekten zenciler, Amerika'daki bütün savaşlarda çarpışmışlardır: Fransız-Amerikan, Amerikan- İngiliz, Amerikan Bağımsızlık Savaşı gibi.” Diyor.

  Kuruluşundan beri halkının geçimini savaş sanayiinden kazanan bir ülke.

  Bizzat kendi zencileriyle saldırıp savaşıp o ülkenin servetlerini soyduğu gibi, Türk-Yunan devletleri gibi iki devlet arasına savaş tohumları atıp savaş silahları satarak geçimini devam ettiriyor.

  Irak veya Afganistan, kendisine sınır olmadığı halde, ona silah atabilecek mesafeden on binlerce kilometre uzakta olmasına rağmen buraları işgal etmiştir.

  Barışı getirmek için geldiğini söylüyor ama, zalim Saddam, yılda bin adam öldürüyordu otuz senede otuz bin adam öldürmüştü.

  Barış için gelen bir yılda bir buçuk milyon öldürdü.

  Afganistan da bundan farksız.

  Amerika’yı işgal ettiklerinde kendi aralarında yıllardır savaşan Kızılderililerin yerlerine sahip olmak için onlara da yardım kastıyla savaşa girmişler kabile savaşlarını sona erdirmişler ama kabilelerin hepsinde savaşabilecek çocuk dahi bırakmayarak çözüm bulmuşlar.

  Şimdi Afganistan’da da aynı şeyi yapanlara çalışanlara yardım eden Müslümanlar tarihte bir ilki gerçekleştiriyorlar.

  Irak’ta Türk askerlerinin başına çuval geçiren -dostumuz ve müttefikimiz nasıl oluyorsa- Amerikan askerlerine tercümanlık yapan Türkler, Irak’ta Müslüman avına çıkan canilere petrol, yiyecek, içecek taşıyan Türkler, Afganistan’da işgalci Hıristiyan askerler yardım eden Türkler nasıl oldu da bu hale geldiler.

  Para için her şeyini satabilecek insanları biz nasıl yetiştirdik bilemedim.

  Bu günlerde Afganistan’da kaçırılan Türklerden bahsediliyor.

  Bazı haberler göre 9, bazılarına göre 8, bazılarına göre 7 Türk, Afganistan’ın Logar eyaletinin Azra bölgesinde inişe zorlanan Helikopterle NATO’ya ait Uluslararası Güvenlik ve Destek Gücüne (ISAF) yiyecek ve yardım malzemesi taşırken kaçırışmışlar.

  Bunların kurtarılması için çalışılsın ama asıl 76 milyon insanımız, işgalcilere, katiller ordusuna, kan cambazlarına, huzur bozanlar hizmetçi olma eğitimine son verilsin ki yeni kaçırılmalar olmasın.

  GAVURA HİZMETÇİ YETİŞTİRME EĞİTİMİNE SON VERLSİN. PARA HER ŞEY DEĞİLDİR