ANA SAYFAKİTAPLARIM


  BÜTÜN PARTİ BAŞKANLARI


  “Halkımızın yüzde doksan sekizi Müslüman” diyoruz ve doğru söylüyoruz.

  Bütün partilerimiz bu yüzde doksan sekizin ve yüzde ikilik gayri Müslim vatandaşlarımızın oyuna talip.

  Aslında bütün partilerimiz oya talip değil, bu yüzde yüze hizmete talip.

  Hizmet edebilmek için oy gerektiğinden oy istiyorlar.

  Gerçi sayıları çok az olan bazı insanlarımız, bakkal dükkanı açar gibi, market açar gibi, terzi, berber, fabrika kurar gibi siyaseti de meslek kabul edip oradan emekli olmak ve rahat yaşamak için politika yapanlar da var ama sayıları çok az.

  Nasıl ki, öğrencilik yıllarını terörist eylemlerle geçiren bazılarının kırkından sonra bir yere bağlanmaya, sınırlı maaş veya gelirle geçinmeye sabredemeyeceğinden ekibi dağıtmayıp sipariş usulüyle yine terör eylemlerine, sipariş usulüyle iş bitirmelere devam ettiği gibi bazıları da terör mesleğini devam ettirmekteler.

  Onların emekliliği yok.

  Bu türden insanlarımıza tavsiyem hemen en yakın caminin imamına müracaat edip kendisine evde özel din dersleri ve Kur’an-i Kerimi okuma dersleri vermesini sağlamaktır.

  O, cami imamına ücret teklif etsin, İmam da bu ücreti almasın.

  Çünkü alınacak para haram yollarla edinilmiş paradır.

  Bütün siyasilerimizin konuşmalarından anlıyorum ki, ülke zor günlerden geçiyor.

  Böyle günlerde birlik ve beraberliğe olan ihtiyaç her günden daha fazla.

  Partiler ve hizmet anlayışları ayrı olduğundan filan partinin şemsiyesi altında birleşmeleri mümkin değil.

  “Milli menfeat” anlayışları bile farklı olduğundan orada da birleşememekteler.

  Meclisin tatile girmesini de vesile bilerek 550 milletvekili, halkın yüzde doksan sekizinin iman ettiği, göbekten aşağıya indirmemekte ısrar ettiği, uğruna can vermeyi göze aldığı halde okumasını bilmediği Kur’an-i Kerimi okumasını ve içeriğini öğrenmeye ve öğretmeye çalışsınlar.

  Ölen milletvekiline Allah rahmet etsin, hapiste olanlar bir an önce özgürlüğüne kavuşsun ama hapishanede geçen günleri Kur’an eğitimiyle değerlendirebilirler.

  Bu vatan toprağı üzerinde bu bayrağın altında her ırktan ve her renkten insanın birleşebileceği tek kitap Kur’an-i Kerimdir.

  Milletvekilleri, tatil boyu kaldığı seçmen bölgesinin yollarını, sularını, elektriğini denetlediği, bazı özel hizmetleri yerine getirdikleri gibi Camilerde yapılan Kur’an eğitiminin eksikliğini de denetlesinler ve kalitenin artması için gayret göstersinler.

  Şehrin müftüsünden rica etsinler ve milletvekilleriyle beraber şehrin bürokratları ve işadamları için özel sınıflar açtırsınlar.

  Ondan sonra baksınlar, çarşıda gezerken itibarlarının eskiye oranla nasıl arttığını görsünler.