ANA SAYFAKİTAPLARIM


  KİMSEYİ KENDİ AKIL KALIBINIZA GÖRE ŞEKİLLENDİRMEYİN


  KİMSEYİ KENDİ AKIL KALIBINIZA GÖRE ŞEKİLLENDİRMEYİN

  Hastalanmasına, yaşlanmasına ve ölmesine engel olamayan, kendi vücut kalıbına bile hakim olamayan insanlar, kalkar bir milleti ve bütün milletleri kendi kalıbına göre şekillendirmeye kalkarsa o aileyi, şehri, milleti ve milletleri cendereye sokar, işkencelerin bin bir türlüsünü tattırır.

  Buyurun, 24 Kasım 2016 tarihli haberi okuyun:

  “İngiltere’de çöpçatanlık sitelerinde tanıştığı dört erkeği benzer şekilde öldüren seri katil hakkında kan donduran bir iddia ortaya atıldı.

  İngiltere’nin başkenti Londra’da akıl almaz bir olay gerçekleşti. Eşcinsel flört sitelerinde tanıştığı dört erkeği de benzer şekilde öldüren Stephen Port (41) adlı kişinin 58 erkeği daha öldürdüğü iddiası ortaya atıldı.” hurriyet.com.tr

  Demokrasinin beşiği İngiltere’de terör yok. Yurt dışındaki bütün terör örgütlerini destekler ama kendi ülkesinde terör örgütü yok sanılır.

  Terör örgütleri, insan öldürdüğü gibi, terörist yetiştiren bu sistem de adı terör olmasa bile en ahlaksız şekilde adam öldürmeler devam eder.

  Bu ülkedeki sistemle, Amerika’daki sistemin ana kuralları aynı olduğundan her gün terör adına olmayan öldürmeler, tacizler, istismarlar devam ediyor.

  Teröre çare aranır gibi davranılıyor ama diğer suçları da, terörü de üreten bataklık kurutulmak şöyle dursun yüceltme merasimleri düzenlenir.

  Hapishanede düzelmeye karar veren mahkuma sordum, “Suçlarıyın sayısını kendin belemez hale gelmişsin. Bu sistemde seni bu işlerden bıraktıracak bir yöntem yok mu? Dedim, “Yok” dedi.

  “Tahliye olurken savcı bey, sana “Seni altı aylığına bir psikoloğa göndereceğim. Bu arada şu iki polis, bir sene seninle beraber olacaklar ve senin soygunlara katılmamanı sağlayacaklar. Şu vakıf da  senin maddi ihtiyaçlarını karşılayacaklar” dese seni suç işlemekten alıkoyamazlar mı?”

  “Hayır alıkoyamazlar. Suç işlemenin ve haramların her türünün kendine göre verdiği bir tat ve haz vardır. Bizim nesil imanın ve helalın tadını almadı, alanı da görmedi.

  İhtiyaçlar sınırsız olduğundan hiçbir vakıf benim isteğimi karşılayamaz. İki polise gelince, ben onların maaşından fazlasını verince onları da işime ortak yaparım.

  Ama ben bu hapishanede, imanın tadına vardım, namaz kılmayı öğrendim, mevcut paramı arkadaşlarla yemenin hazzını aldım, daha ben eski kötü işlerime dönmem” anlamında cevap vermişti.

  Dünkü gazetelerde Emniyet amirinin arabasında 53 kilo 100 gram esrar yakalandığı haberi vardı.

  Jandarmada ve Narkotikte çalışırken uyuşturucu işlerine giren görevlileri engelleyecek ne verdik ki?

  Asgari ücretle çalışırken haram yememeye dikkat edenle, aldığı maaş, dört tane memurun maaşından fazla olan görevlinin rüşvet almasını nasıl açıklarlar?