ANA SAYFAKİTAPLARIM


  PKK’LI CONİLERLE TÜRK A
  Bu güne kadar birçok siyasi ve PKK ile mücadele veren komutanın dilinden, gazetecinin görüntüsünden öğrendiğimize göre Amerika, PKK’ya resmen destek vermiyor, doğrudan doğruya PKK ordusunu Amerika kuruyor.

  Birinci Körfez harbinde Amerika’ya taşıdığı üç bin Peşmerge’yi eğittikten sonra geri getirip Kuzay Irak’a yerleştirmesiyle PKK güçlendirilmiş, PKK’ayla mücadele eden Türk subaylarının başına Peşmerge yardımıyla Amerikalı subaylar tarafından çuval geçirilmiş, Cudi dağının tepesinde mahsur kalan PKK’lılara helikopterlerle erzak ve silah taşınmış, elebaşılar muhasaradan kurtarılmış.

  PKK elebaşlarının Amerika konsolosluğuna ait arabalarla Türkiye içinde rahatlıkla dolaştırıldığı Gazeteciler tarafından görüntülenmiş.

  Kuzey Iraktaki PKK’lılara helikopterlerle dolar taşındığı görüntülenmiş.

  Türkiye’ye yüz milyarlarca dolar harcatarak ekonomik savaşını sürdürmüş, kendisi dolar kazanırken bizler mal ve candan olmuşuz.

  Şimdi bu günlerde MİT’in, Jandarma İstihbaratının, Emniyet İstihbaratının kayıtlarına, itirafçı görgü şahitlerine göre PKK’lılar, kuzey Iraktan alınıp, Irakta askeri eğitimden geçirildikten sonra Afganistan’da Talibanla çarpışmak için gönderiliyormuş.

  Amerika, eski İngiliz oyununu oynamaya başladı.

  “Derenin taşıyla derenin kuşunu vurma” ya başladı.

  İngilizler, Çanakkale’ye safkan İngiliz askeri getirmediler. Hindistan’dan Müslümanları gemilere doldurup “Halifenizin hayatı tehlikede” diyerek getirdiler ve bize karşı savaştırdılar. Yenzelanda’dan getirdiler savaştırdılar.

  Sonunda ne oldu?

  Üzerinden güneş batmayan imparatorluk, üzerine güneş doğmayan bir adacığa sığınmak ve Müzelerindeki kanlı kağıt tomarlarını koklayarak kan ihtiyacını gidermeye başladı.

  Amerika, Irak’ta Sünni arapla, şii arabı birbirine vurdurdu.

  Sünni Kürtle Şii kürtü birbirine kırdırdı.

  Sünni Türkle Şii Türkü karşı karşıya getirdi.

  Kendisi bir buçuk milyon Müslüman’ı öldürürken elli, bin kadar Müslüman’ı da birbirine öldürttü.

  Şimdi PKK’lıları alıp Afganistan’a taşımaya karar vermiş.

  Sünni Kürtler Sünni Afganlıları öldürecekler, Amerikan askerleri de olayları filme alıp basına dağıtmaya devam edecek.

  PKK’lı Kürtlerin tabutlarına “Yeşil kartı hak ettiydi alamadan gitti” yazdıracaklarmış.

  Afganistan’da Türk askeri de bulunuyor.

  Şimdi ne olacak?

  Asker arkadaşlıkları mı başlayacak.

  “Omuz omuza verip Müslüman öldürmeye gitmiştik, Amerika’dan “aferin madalyası” almıştık” diye hatıra kitapları mı yazılacak?

  Mehmetçikle PKK’lı Coniler askerlik hatırası fotoğrafları mı çektirecekler?

  Daha sonra İsrail’i korumak için gitmeyeceklerinin garantisi var mı?